Organizacja imprez i urodzin. Poznań i okolice.

Urodziny dla dzieci w domu i w ogrodzie.
organizacja urodzin dla dzieci poznań

Organizacja urodzin dla dzieci. Poznań.

Cześć! Czy organizacja urodzin dla dziecka jest zbyt dużym wyzwaniem dla Ciebie? A może po prostu nie masz czasu i możliwości, aby się tym zająć. W każdym razie chętnie Tobie w tym pomożemy. Jeżeli chcesz skorzystać z naszej pomocy to wiedz, że organizacja urodzin dla dzieci w domu, jest czymś czym zajmujemy się od wielu lat i mamy w tym spore doświadczenie.

Doświadczenie w organizacji imprez urodzinowych i innych imprez jest bardzo ważne. Bez tego nie ma możliwości, aby wiedzieć jak prowadzić udane animacje dla dzieci. W dole strony podajemy cennik urodzin.

Atrakcje na urodziny

Organizacja urodzin dla dzieci – Malowanie buziek.

Malowanie buziek jako udana organizacja urodzin dla dzieci? Oczywiście! Jest to szczególnie interesująca atrakcja dla dzieci w wieku 3-7 lat.  Jakie w tym roku zamówić atrakcje na urodziny i co będzie najbardziej interesowało zaproszonych gości? Zamów malowanie buziek!

Wiemy z doświadczenia co się najbardziej sprawdza, gdyż zajmujemy się organizacją urodzin dla dzieci już wiele lat i dlatego też posiadamy doświadczenie w tego rodzaju imprezach. Dzięki temu możemy na ten temat wiele podpowiedzieć i przed wszystkim przeprowadzić udane urodziny Twojego dziecka. Malowanie twarzy dzieci to jedna ze sprawdzonych atrakcji.

 

malowanie twarzy buziek dzieci imprezy poznań warszawa łódź

Animacje dla dzieci

Animatorzy dla dzieci na urodziny w plenerze, poznań

Organizacja urodzin dla dzieci – Urodziny z animatorką.

Udana organizacja urodzin dla dzieci z pewnością potrzebuje dobrej animatorki, lub animatora. Bez pomocy animatorów rodzice muszą zająć się wszystkim sami, a wiadomo, że są po prostu zapracowani i nie bardzo mają kiedy się tym zająć.

Dlatego urodziny z animatorką są optymalnym wyborem. Animatorka zamówiona u Nas może ona może być przebrana w strój Klauna, Księżniczki, Strażaka, Policjantki, czy Piratki, także możemy zaoferować imprezę tematyczną.

Aby animator sprawdzał się w swoich działaniach musi mieć przysłowiowe serce dla dzieci. Tacy są właśnie nasi animatorzy. Dzięki temu wspaniale prowadzą imprezy urodzinowe dla dzieci i zawsze uszczęśliwiają maluchy na każdych urodzinach.

Organizacja urodzin dla dzieci z animatorem będzie najlepszym rozwiązaniem. Dojeżdżamy także do innych miast niedaleko Poznania.

 

Organizacja urodzin Twojego dziecka

Organizacja urodzin dla dzieci – Skręcane balony.

Czy skręcane balony pasują do udanej organizacji urodzin dla dzieci? Jak najbardziej! Balonowe figurki zawsze cieszą dzieci na każdej imprezie urodzinowej. Zastanawiasz się gdzie zamówić doświadczonego animatora, który umie skręcać balonowe zwierzątka z balonów? Zachęcamy do zamówienia animatorka u nas.

Aby impreza urodzinowa była tak jak powinna i aby dzieci dobrze się bawiły konieczne są zabawy z animatorką i skręcane  balony! Kiedy prowadzimy animacje na urodzinach mamy zawsze z sobą sprzęt do prowadzenia ciekawych zabaw i konkursów.

Napisz do nas, lub zadzwoń, a chętnie przedstawimy ofertę z kilkoma wariantami animacji i atrakcji na urodziny. Impreza może odbyć się z udziałem animatora, lub także z dodatkowymi atrakcjami przedstawionymi w zakładce atrakcje na imprezy.

 

skręcane balony, balonowe zwierzątka, urodziny dla dzieci, poznań

Pokaz baniek XXL

bańki mydlane xxl, pokazy, poznań

Organizacja urodzin dla dzieci – Olbrzymie bańki mydlane.

Pokaz olbrzymich baniek mydlanych to także udana organizacja urodzin dla dzieci. Czy widziałeś z bliska pokaz dużych baniek mydlanych? Jest to atrakcja tak piękna, że nie powinno jej zabraknąć na imprezie urodzinowej. Animatorka na urodziny i pokaz baniek mydlanych połączony z super zabawą będzie zawsze udaną atrakcją urodzinową.

Bańki mydlane XXL – co potrzebujemy? Potrzebujemy do dyspozycji dużą przestrzeń na ogrodzie. Bańki potrafią unosić się długo w powietrzu, a dzieci uwielbiają ze nimi biegać próbując je załapać. Trzeba przyznać, że ” radosny pisk” jest wtedy głośny, ale co zrobić, w końcu to urodziny!

Dmuchańce na urodziny

Organizacja urodzin dla dzieci – Dmuchane zamki i zjeżdżalnie.

Dmuchańce jak zamki i zjeżdżalnie to wyśmienity pomysł na organizację urodzin dla dzieci. Masz miejsce na dmuchańca w ogrodzie? Zamów u nas dmuchańca na urodziny dziecka. Posiadamy na wynajem dmuchańce dla dzieci małych i dużych. Dmuchane zjeżdżalnie można zobaczyć w zakładce dmuchane zjeżdżalnie, a dmuchane skakańce czyli zamki bez zjeżdżalni w zakładce dmuchane zamki.

Mniejsze dmuchańce dla dzieci w wieku przedszkolnym można rozłożyć nawet w sali, lub dużym salonie. Duże dmuchńce zawsze należy zamocować do podłoża metalowymi kotwami. Przy wynajmie mocujemy je do trawnika metalowymi kotwami.

Jeżeli wynajmiesz dmuchańce bez obsługi, czyli bez osoby do pilnowania dzieci na dmuchańcu to do Ciebie należy pilnowanie bezpiecznej zabawy dzieci, w szczególności na dużej dmuchanej zjeżdżalni i Latarni Morskiej do wspinaczki.

Cena organizacji urodzin.

  1. Urodziny z animatorką na terenie Poznania: 500 zł. W skład atrakcji wchodzą: doświadczona animatorka, zabawy i konkursy, malowanie twarzy, skręcane balony. Długość imprezy to 2 godziny. Można zamówić też zabawę z dużymi bańkami mydlanymi za dopłatą 100 zł.
  2. Mały dmuchaniec na urodziny 600 zł/dzień.
  3. Zamawiając dmuchańca można wtedy też zamówić maszynę do waty cukrowej w cenie 150 zł.

 

Zamek dmuchany na urodziny dla dzieci w Poznaniu

Najlepsze urodziny pod słońcem tylko z nami.

Podsumowując zachęcamy do zamówienia u Nas najlepszych urodzin pod słońcem! Jak piszemy powyżej będzie to niezapomniana impreza z wieloma atrakcjami. Oczywiście wszystkie dzieci będą zachwycone. Chętnie udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania, więc nie wahaj się zadzwonić. Pozdrawiamy serdecznie.

Impreza urodzinowa może być w ogrodzie, w plenerze, lub restauracji, kawiarni, klubie itp. Gorąco polecamy na urodziny dla dzieci także wynajem dmuchanych zamków, i dmuchane zeżdżalnie, dmuchanej Latarni Morskiej do wspinaczki i watę cukrową. Oprócz wymienionych atrakcji może dzieci zainteresować również klaun, który rozkręci imprezę szalonymi zabawami.

Nasz funpage na FB.