Dmuchane zjeżdżalnie

Dmuchane zjeżdżalnie- wynajem w Poznaniu i okolicy

Dmuchańce na wynajem.

Zapraszamy do zapoznania się z dmuchanymi zjeżdżalniami jakie oferujemy. Poniższe dmuchane zjeżdżalnie są oczywiście zarówno dla małych, jak i dużych dzieci . W linku przedstawione są także dmuchane zamki na wynajem. Wynajem dmuchanych zjeżdżalni, oraz dmuchanych zamków uwzględnia montaż, demontaż, odpowiedzialną obsługę. Transport W Poznaniu i okolicy jest już w cenie. Koszt wynajmu podlega indywidualnej wycenie i jest uzależniony od ilości dzieci, czasu trwania imprezy, lokalizacji i terminu imprezy.

Oferowane zjeżdżalnie do wypożycznia.

Dmuchaniec „Smok/zamek”.

Jest to duża dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci w wieku 3-15 lat.  Nadaje się wyśmienicie na każdą imprezę, zarówno prywatną, szkolną, czy firmową. Wymiary dmuchańca to: 9x7x6 m. Zjeżdżalnia posiada część do wspinania się i zjeżdżania i jest wspaniałą formą rozrywki dla dzieci w każdym wieku.

Dmuchaniec wygląda tak jak na zdjęciu, jest to nowe urządzenie. Dmuchana zjeżdżalnia musi być przymocowana do podłoża. Mocujemy ją metalowymi kotwami, które są wbijane w ziemię.

Zamek dmuchany

Dmuchaniec „Fire Station”.

….czyli po Polsku Remiza Strażacka. Jest to dmuchana zjeżdżalnia/zamek/skakaniec dla dzieci w wieku 3-12 lat. Nadaje się wyśmienicie na każdą imprezę plenerową, piknik, urodziny itp. Wymiary urządzania: 7x6x4 m.

Zjeżdżalnia posiada cześć do wspinania się, skakania, i zjeżdżania i jest wspaniałą formą rozrywki dla dzieci. Urządzenie musi być przymocowane do podłoża przez wbicie metalowych kotw.

Dmuchaniec „Piesek”.

Jest to dmuchana zjeżdżalnia/zamek/skakaniec dla dzieci w wieku 3-7 lat, nadaje się wyśmienicie na mniejsze imprezy, urodziny itp. Wymiary: 3,5×4,5×2,5 m. Zjeżdżalnia posiada część do skakania, wspinania się i zjeżdżania i jest wspaniałą formą rozrywki dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Dmuchaniec
Dmuchawiec

Dmuchaniec „Zakręt”.

Jest to dmuchana zjeżdżalnia/zamek/skakaniec dla dzieci w wieku 3-7 lat, nadaje się wyśmienicie na mniejsze imprezy, urodziny itp. Wymiary: 3,5×4,5×2,5 m.

Zjeżdżalnia posiada część do skakania, wspinania się i zjeżdżania i jest wspaniałą formą rozrywki dla małej grupy przedszkolaków.

Dmuchaniec „Dwa zjazdy”.

Jest to dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci w wieku 3-8 lat. Wymiary: 2,5×6×2,5 m. Zjeżdżalnia posiada małą część do skakania, wspinania się i podwójną zjeżdżanię. Jak widać można te mniejsze dmuchance rozstawić także w wewnątrz.

Dmuchawiec

Wynajem dmuchańców.

Przy wynajmie kilku urządzeń oferujemy rabat. Przy wynajmie trzech dużych dmuchańców dodajemy jeden mały gratis. Całkowity koszt i rabat zależny jest od ilości wynajmowanego sprzętu, terminu, oraz czy zamawiane są także inne atrakcje z naszej oferty. Kompleksowe zamówienie zawsze jest korzystniejsze cenowo.

Przy wynajmie dmuchańców należy pamiętać o bezpiecznej zabawie dzieci. Dmuchańce muszą być przymocowane do podłoża, także gdy przywieziemy do Państwa urządzenie mocujemy je tzw. kotwami do ziemi. Jeśli nie jest zamówiona opieka nad dziećmi przy urządzeniach, to wtedy oczywiście Państwo są odpowiedzialni się za pilnowanie dzieci we własnym zakresie. Dzieci zawsze bawią się na dmuchańcach na własną i rodziców odpowiedzialność. Nieodpowiednie zachowania na dmuchańcach mogą spowodować wypadek. Do urządzeń potrzebne jest źródło prądu 220-230 V, który to Państwo zapewniają.