Dmuchańce - dmuchane zjeżdżalnie, wynajem, Poznań.

Dmuchańce - wynajem w Poznaniu i okolicy

Dmuchane zjeżdżalnie – Dmuchańce na wynajem.

Zapoznaj się z dmuchanymi zjeżdżalniami jakie oferujemy, oraz które możesz od nas wynająć, a potem złóż zamówienie. Na poniższych dmuchanych zjeżdżalniach mogą bawić się oczywiście zarówno małe, jak i duże dzieci, także mamy sprzęt dla wszystkich.

W linku przedstawiamy także dmuchane zamki na wynajem, które też warto zamówić. Przy wynajmie dmuchanych zjeżdżalni, oraz dmuchanych zamków zapewniamy montaż, demontaż i odpowiedzialną obsługę, aby wszyscy się dobrze i bezpiecznie bawili.

Można także zamówić dmuchańce bez obsługi do pilnowania. Wtedy to Państwo są odpowiedzialni za bezpieczną zabawę dzieci na urządzeniach. Na dmuchańce nie powinno wchodzić od razu dużo dzieci, gdyż może grozić to wypadkiem. W zależności od wieku i urządzenia w jednym czasie na dmuchańcu może być 2-5 dzieci.

W Poznaniu i okolicy oferujemy bezpłatny transport. Zamówienie wyceniamy indywidualnie, a jest uzależnione od ilości dzieci, czasu trwania imprezy, lokalizacji i terminu imprezy, oraz czy zamówisz inne atrakcje jak np. malowanie twarzy dzieci i inne z naszej witryny internetowej 🙂

Dmuchańce - dmuchane zjeżdżalnie do wynajęcia.

Dmuchana zjeżdżalnia: „Smok”.

Zjeżdżalnia dla wieku 3-12 lat.

Nadaje się wyśmienicie na każdą imprezę, zarówno prywatną, szkolną, czy firmową. Wymiary dmuchańca to: 9x7x6 m. na tej dmuchanej zjeżdżalnie dzieci mogą się wspinać na górę i zjeżdżać. Jest wspaniałą formą rozrywki dla dzieci w każdym wieku.

Dmuchaniec wygląda tak jak na zdjęciu, jest to nowe urządzenie. Zjeżdżalnię musimy przymocować do podłoża i wtedy zabawa będzie bezpieczna. Mocujemy ją metalowymi kotwami, które wbijamy w ziemię. Mamy także bardzo fajne urządzenie jakim jest dmuchana Latarnia Morska, która jest dmuchańcem do wspinaczki i jest także dla starszych dzieci.

Zamek dmuchany, zjeżdżalnia, duża, wynajem poznań

Zadbane dmuchańce na imprezę dla dzieci.

duży dmuchaniec , zjeżdżalnia, zamek, skakaniec, wynajem, poznań

Dmuchana zjeżdżalnia: „Fire Station”.

Dmuchaniec dwa w jednym, skakaniec ze zjeżdżalnią.

Po Polsku Remiza Strażacka. Jest to dmuchana zjeżdżalnia/zamek/skakaniec dla dzieci w wieku 3-10 lat. Nadaje się wyśmienicie na każdą imprezę plenerową, piknik, urodziny itp. Wymiary urządzania: 7x6x4 m.

Zjeżdżalnia posiada cześć do wspinania się, skakania, i zjeżdżania i jest wspaniałą formą rozrywki dla dzieci. Urządzenie musimy przymocować do podłoża przez wbicie metalowych kotw. Podczas gdy powyższe to duże dmuchańce, to te poniższe są już mniejsze.

Dmuchańce dla małych dzieci - wynajem.

Małe dmuchańce dla przedszkolaków.

Dmuchana zjeżdżalnia na wynajem poznań

Dmuchana zjeżdżalnia: „Zakręt”.

Jest to dmuchana zjeżdżalnia/zamek/skakaniec dla dzieci w wieku 3-7 lat, nadaje się wyśmienicie na mniejsze imprezy, urodziny itp. Wymiary: 3,5×4,5×2,5 m.

Zjeżdżalnia posiada część do skakania, wspinania się i zjeżdżania i jest wspaniałą formą rozrywki dla małej grupy przedszkolaków. Reasumując podaj nam jaki sprzęt chciałbyś wynająć, a my wycenimy tę usługę tego samego dnia.

Oprócz dmuchańców zawsze zachęcamy do zamówienia atrakcji jakie dostarczają animatorzy na imprezie. O to co mogą robić animatorzy piszemy w powyższym linku.

Małe dmucańce do wewnątrz.

Dmuchana zjeżdżalnia: „Dwa zjazdy”.

Jest to dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci w wieku 3-8 lat. Wymiary: 2,5×6×2,5 m. Zjeżdżalnia posiada małą część do skakania, wspinania się i podwójną zjeżdżalnię. Jak widać można te mniejsze dmuchańce rozstawić także w wewnątrz.

Małe dmuchańce właśnie dzięki swoim małym gabarytom wyśmienicie nadają się na imprezy w lokalu w chłodne dni, gdyż już na dworze pogoda nie sprzyja.

 

dmuchane zjeżdżalnie wynajem poznań

Wynajem dmuchańców.

Przy wynajmie kilku urządzeń oferujemy rabat, lub przy wynajmie trzech dużych dmuchańców otrzymasz jeden mały gratis. Całkowity koszt i rabat zależny jest od ilości wynajmowanego sprzętu, terminu, oraz czy zamawiane są także inne atrakcje z naszej oferty.

Kompleksowe zamówienie zawsze jest korzystniejsze cenowo, gdyż możemy zaoferować wtedy ciekawy rabat. Przy wynajmie dmuchańców należy pamiętać o bezpiecznej zabawie dzieci, jako że to co by to była za impreza gdyby komuś się coś stało 😉

Dmuchańce muszą być przymocowane do podłoża, także gdy przywieziemy do Państwa urządzenie mocujemy je tzw. kotwami do ziemi, gdyż wtedy są „zakotwiczone”, oraz bezpieczne do zabawy.

Jeśli nie jest zamówiona opieka nad dziećmi przy urządzeniach, to wtedy oczywiście Państwo są odpowiedzialni się za pilnowanie dzieci we własnym zakresie. Dzieci zawsze bawią się na dmuchańcach na własną i rodziców odpowiedzialność.

 

Nasz FB

Nieodpowiednie zachowania i tzw. wygłupy na dmuchańcach mogą spowodować wypadek. Do urządzeń potrzebne jest źródło prądu 220-230 V, który to Państwo zapewniają.