Dmuchane zamki

Dmuchane zamki, zamki do skakania – wynajem
zamek dmuchany

Skorzystaj  i wynajmij u Nas dmuchany zamek.

Kiedy korzystają Państwo u Nas z wynajmu to wynajem urządzeń uwzględnia transport, montaż, demontaż i odpowiedzialną obsługę. Transport w Poznaniu i okolicy jest gratis. Można także wynająć małe dmuchańce bez naszego transportu i obsługi.

KOSZT WYNAJMU PODLEGA INDYWIDUALNEJ WYCENIE

Dmuchany zamek ” Cztery Wierze”.

Jest to skakaniec dla dzieci w wieku 2-10 lat, nadaje się wyśmienicie na mniejsze imprezy, urodziny, na imprezę przedszkolną, na wesele, I Komunię itp. Zamek posiada dużą część do skakania i jest wspaniałą formą rozrywki dla dzieci w każdym wieku. Wymiary urządzenia to 4×4,5×2,5 m.

Dmuchany zamek
Zamek dmuchany

Dmuchany zamek/skakaniec „klauni”.

Jest to większy dmuchaniec dla dzieci w każdym wieku. Nadaje się także na większe imprezy, pikniki, eventy szkolne i firmowe, nie tylko na urodziny. Zamek wyśmienicie sprawdza się na plenerowych imprezach. Podobnie jak inne musi być przymocowany do podłoża kotwami.

Wymiary urządzenia to 6x6x3 metry.

Wypożyczenie dmuchańców.

Przy wynajmie dmuchanych zamków bez obsługi Zamawiający jest odpowiedzialny za bezpieczną zabawę dzieci. To do Państwa wtedy należy zadbać o pilnowanie dzieci. Niestosowne i niebezpieczne zabawy mogą skończyć się wypadkiem.

Zamek dmuchany na urodziny