Dmuchane zamki. Poznań.

Dmuchane zamki, zamki do skakania – wynajem
zamek dmuchany na urodziny poznań

Wynajem – dmuchane zamki.

Korzystając u Nas z wynajmu urządzeń otrzymujesz bezpłatny transport, montaż, demontaż i odpowiedzialną obsługę. Transport w Poznaniu i okolicy. Do innych miast transport wyceniamy indywidualnie. Można także wynająć małe dmuchańce bez naszego transportu i obsługi. Zachęcamy do odwiedzenia zakładki dmuchane zjeżdżalnie.

Bezpłatny transport w Poznaniu i okolicy.

Skakaniec /dmuchany zamek ” Cztery Wierze”.

Jest to skakaniec dla dzieci w wieku 2-10 lat, nadaje się wyśmienicie na mniejsze imprezy, urodziny, na imprezę przedszkolną, na wesele, I Komunię itp. Zamek posiada dużą część do skakania i jest wspaniałą formą rozrywki dla dzieci w każdym wieku. Wymiary urządzenia to 4×4,5×2,5 m.

Dmuchany zamek

Wynajmuj dmuchane zamki dla dzieci w rzetelnej firmie.

Zamek dmuchany

Dmuchany zamek/skakaniec „klauni”.

Jest to większy dmuchaniec dla dzieci w każdym wieku. Nadaje się także na większe imprezy, pikniki, eventy szkolne i firmowe, nie tylko na urodziny. Zamek wyśmienicie sprawdza się na plenerowych imprezach. Podobnie jak inne musi być przymocowany do podłoża kotwami.

Wymiary urządzenia to 6x6x3 metry.

Zobacz także i tutaj: dmuchane zjeżdżalnie na imprezy plenerowe.

Zamów w ArtEventy kompleskowo zorganizowaną imprezę dla dzieci.

Wypożyczalnia dmuchanych zamków.

Przy wynajmie dmuchanych zamków bez obsługi Zamawiający jest odpowiedzialny za bezpieczną zabawę dzieci. Do Ciebie wtedy należy zadbać o pilnowanie dzieci. Niestosowne i niebezpieczne zabawy mogą skończyć się wypadkiem. Dmuchańce powinieneś przymocować do podłoża.

Nasz FB.

Zamek dmuchany na urodziny dla dzieci w Poznaniu