Malowanie twarzy

malowanie buziek, malowanie twarzy, poznań,

Malowanie buziek.

Oferujemy Państwu tę usługę na wszelkie imprezy dla dzieci. Do malowania twarzy używamy jedynie profesjonalne farbki do malowania twarzy. Farbki te posiadają potrzebne atesty, są łatwo zmywalne, antyalergiczne i nie powodują uczuleń. Są wyprodukowane na bazie wody. Animatorzy firmy ArtEventy posiadają duże doświadczenie w malowaniu buziek, dlatego też malunki które powstają na twarzach dzieci podczas imprez są naprawdę piękne.

Na imprezie zawsze cieszy się też dużym zainteresowaniem pokaz dużych baniek mydlanych, który warto także u nas zamówić wraz z malowaniem buziek.

Malowanie twarzy.

Jak wiadomo jest to bardzo ciekawą atrakcją na wszystkich imprezach dla dzieci, w tym także podczas organizacji urodzin dla dzieci, np. w domu, lub restauracji. Większość dzieci bardzo lubi przeobrazić się w ulubione zwierzątko, lub postać z filmu, lub bajki. Na urodziny dziecka oprócz malowanie twarzy warto zamówić np. klauna, skręcanie balonowych figurek, watę cukrową, czy dmuchane zjeżdżalnie. Zapraszamy.

Malowanie twarzy 2
brokatowe tatuaże na imprezę

Brokatowe tatuaże.

Dodatkowo oferujemy także bardzo fajną atrakcję, którą są brokatowe tatuaże. Zachęcamy do zamówienie wraz z malowaniem buziek.

Zmywalne tatuaże.

Bardzo fajne są też zmywalne tzw. sztuczne tatuaże. Z pewnością bardzo podobają się dzieciom, dlatego też zachęcamy do zamówienie także tej atrakcji.

Możesz też polubić nas na FB 🙂

zmywalne tatuaże na impreze dla dzieci