Wynajem urządzeń rekreacyjnych

W naszej ofercie znajdują się: Dmuchańce, czyli urządzenia typu dmuchane zjeżdżalnie, zamki do skakania, baseny z piłeczkami, ściana wspinaczkowa. Oferujemy także: byk rodeo, eurobangee, kule wodne, kolejka spalinowa, kolejka elektryczna i karuzele.

Tego rodzaju urządzenia są zawsze nieodzowną częścią dobrej imprezy dla dzieci, gdyż są niewątpliwie ogromną atrakcją i dostarczają dzieciom wiele radości i dobrej zabawy. Zapraszamy do wynajmu urządzeń z zakładki: Wynajem urządzeń rekreacyjnych.

Oferujemy nie tylko wynajem urządzeń rekreacyjnych, ale także wiele ciekawych animacji dla dzieci i dorosłych na imprezy firmowe, pikniki rodzinne i imprezy dla dzieci.  Żadna impreza nie może być w żaden sposób nudna, dlatego nasz wyszkolony personel dba o to, aby na organizowanych z nami imprezach udostępniać takie atrakcje na imprezy, aby  wszystkim dostarczyć potrzebnej i odpowiedniej rozrywki.

Wynajmowany u nas sprzęt jest zadbany, czysty, sprawny i posiada atesty. Podczas organizacji imprez posiadamy także ubezpieczenie OC. Zachęcamy do korzystania z naszych usług.

Regulamin wynajmu urządzeń:

  1. Do obowiązków zamawiającego należy upewnienie się, że teren na którym mają stać urządzenia jest bezpieczny, wolny od niebezpiecznych przedmiotów, szkła itp.

  2. Do obowiązków zamawiającego należy upewnienie się, że teren na którym mają stać urządzenia nadaje się do odpowiedniego zamocowania urządzeń do ziemi.

  3. Przy wynajmie dmuchanych zamków do obowiązku zamawiającego należy wyznaczyć osobę/osoby do pilnowania dzieci na urządzeniu tak, aby nie doszło do wypadku. Dzieci muszą być wpuszczane na dmuchańca po 2-3 osoby przy małym dmuchańcu, oraz po maksymalnie 5 dzieci przy dużych urządzeniach.

  4. Małe dmuchańce są dla dzieci przedszkolnych, czyli od 3 do 6 lat. Zabawy na małych dmuchańcach przez dzieci starsze mogą grozić wypadkiem.

  5. Jeśli nie ma możliwości, aby Zamawiający pilnował dzieci i ich bezpieczeństwa na dmuchanych zabawkach Zamawiający powinien zamówić animatorkę, która pilnuje dzieci i zapewnia im bezpieczeństwo.

  6. Zasady na dmuchańcach są takie jak na każdym innym placu/sali zabaw; rodzie pozwalają dzieciom bawić się na dmuchanych zabawkach na własną odpowiedzialność, a dzieci powinny stosować się do zaleceń osób pilnujących urządzeń. Nie stasowanie się do zaleceń może grozić wypadkiem.

2