Wynajem urządzeń rekreacyjnych

W naszej ofercie znajdują się: Dmuchańce, czyli urządzenia typu dmuchane zjeżdżalnie, zamki do skakania, baseny z piłeczkami, ściana wspinaczkowa. Oferujemy także: byk rodeo, eurobangee, kule wodne, kolejka spalinowa, kolejka elektryczna i karuzele.

Tego rodzaju urządzenia są zawsze nieodzowną częścią dobrej imprezy dla dzieci, gdyż są niewątpliwie ogromną atrakcją i dostarczają dzieciom wiele radości i dobrej zabawy. Zapraszamy do wynajmu urządzeń z zakładki: Wynajem urządzeń rekreacyjnych.

Oferujemy nie tylko wynajem urządzeń rekreacyjnych, ale także wiele ciekawych animacji dla dzieci i dorosłych na imprezy firmowe, pikniki rodzinne i imprezy dla dzieci.  Żadna impreza nie może być w żaden sposób nudna, dlatego nasz wyszkolony personel dba o to, aby na organizowanych z nami imprezach udostępniać takie atrakcje na imprezy, aby  wszystkim dostarczyć potrzebnej i odpowiedniej rozrywki.

Wynajmowany u nas sprzęt jest zadbany, czysty, sprawny i posiada atesty. Podczas organizacji imprez posiadamy także ubezpieczenie OC. Zachęcamy do korzystania z naszych usług.

2