Organizacja urodzin dla dzieci

Organizacja urodzin dla dzieci Poznań i Wielkopolska.

Jak najlepiej zorganizować urodziny dla dzieci w domu i innych lokalizacjach.

Jedną z naszych usług jest m.in. organizacja urodzin dla dzieci pod wskazanym adresem, czyli u Państwa w domu, w ogrodzie, w plenerze, lub także restauracji, kawiarni, klubie itp. Proponujemy tutaj także kilka poniższych lokali w których jest miejsce na organizację zabaw dla dzieci na urodzinach. Podsumowując przyjeżdżamy wszędzie gdzie jest potrzeba. Dojazd gratis! ( na terenie Poznania)

Oferta znajduje się poniżej. Gorąco polecamy wynajem pięknych samochodów, które wyglądają jak prawdziwe, dmuchane zamki, imprezę z klaunem, lub naszymi animatorkami!

 

Ciekawe lokale w Poznaniu, gdzie prowadziliśmy już imprezy urodzinowe i firmowe.

-Powozownia

-Młyńskie Koło 

Zastanawiasz się jak zorganizować urodziny swojego syna, lub córki i myślisz o tym jakie w tym roku zamówić dla nich atrakcje i co będzie ich najbardziej interesowało? Dobrym rozwiązaniem byłoby przedstawienie twoich pytań i propozycji firmie, której planujesz powierzyć organizację urodzin dziecka. Wiemy z doświadczenia, że jest to dobrym rozwiązaniem, gdyż firma zajmująca się organizacją urodzin dla dzieci posiadając doświadczenie w tego rodzaju imprezach będzie mogła nam wiele podpowiedzieć i zasugerować.

Dużą ilość dzieci zawsze zainteresuje klaun jako atrakcja na imprezę urodzinową. Niektóre dzieci, szczególnie dziewczynki mogą interesować urodziny z animatorką księżniczką, lub wróżką. Mamy do zaoferowania kilka tematów imprez urodzinowych dla Państwa pociech przedstawionych poniżej. Wszyscy nasi animatorzy to osoby z sercem dla dzieci, którzy naprawdę wyśmienicie prowadzą imprezy dla dzieci i zawsze uszczęśliwiają dzieci na każdych urodzinach. Na urodziny dziecka w Poznaniu może przyjechać klaun, klaun z animatorką, a także jedna, lub dwie animatorki w zależności od Państwa decyzji i zamówienia. Dojeżdżamy także do innych miast na terenie Wielkopolski.

Organizacja urodzin dziecka wymaga pomocy doświadczonego animatora, aby impreza przebiegała tak jak powinna i aby dzieci dobrze się bawiły. Do prowadzenia animacji na urodzinach mamy zawsze z sobą wiele różnorodnych gadżetów i drobnego sprzętu przy użyciu których prowadzimy ciekawe zabawy i konkursy. W odpowiedzi na Państwa zapytanie chętnie prześlemy ofertę z kilkoma wariatami animacji i atrakcji na urodziny. Impreza może odbyć się po prostu jedynie z udziałem animatora, lub także z dodatkowymi atrakcjami przedstawionymi w zakładce atrakcje na imprezy.

Tematy imprez urodzinowych:

1. Impreza cyrkowa z klaunem

2. Impreza z księżniczką/księżniczkami

3. Impreza z wróżką/wróżkami

4. Impreza piracka

5. Impreza indiańska

6. Impreza z Batmanem

7. Impreza z Tygryskiem z Kubusia Puchatka

8. Zmotoryzowane urodziny

Koszt organizacji przykładowych wariatów imprezy urodzinowej w Poznaniu i województwie Wielkopolskim:

1. Polecam nowość: urodziny zmotoryzowane dla tych dzieci, które uwielbiają auta. Oferuję wynajem aut akumulatorowych i to nie byle jakich! W ofercie znajduje się nowoczesny BMW X6, oraz Rolls Royce z pilotem dla bezpieczniejszej jazdy, światłami, otwieranymi drzwiami, muzyką na MP3, biegami, podświetloną deską rozdzielczą i ogólnie tak niesamowitym wyglądem, że można by powiedzieć, że to prawdziwe samochody. „Zmotoryzowane urodziny” to wspaniała zabawa dla dzieci w wieku od trzech do sześciu lat. Urodziny trwają do dwóch godzin.

Koszt dwu godzinnych zmotoryzowanych urodzin z jednym autem 200 zł, z dwoma autami 300 zł. Cena obejmuje dostarczenie aut na terenie Poznania, lub bliskich okolic. Dzieci mogą przeżyć we własnym ogródku, lub na terenie przy domu olbrzymią radość jazdy tak atrakcyjnymi autami.

2. Urodziny z Klaunem- odwiedziny zabawnego klauna Apsik, artystyczne zabawianie dzieci podczas których dzieci mają wyśmienitą zabawę pełną śmiechu. W tym przeprowadzone są konkursy za udział w których dzieci otrzymują skręcone z baloników ulubione zwierzątko, kwiatka, lub inną figurkę. Dosłownie każde zwierzątko jakie tylko dzieci wymyślą zostanie stworzone przez klauna Apsik. Jest także wspaniała zabawa z olbrzymimi bańkami mydlanymi, oraz bardzo ładne malowanie twarzy i wata cukrowa! Czas występu i animacji do 2 godzin. Na imprezie może być do 20 dzieci. Koszt zamówienia imprezy urodzinowej to 300-500 zł, na terenie Poznania i bliskich okolic. Dojazd do innych miast ustalany jest indywidualnie.

3. Impreza bardziej rozbudowana z Klaunem Apsik, z atrakcjami jak powyżej, oraz z dodatkową atrakcją jaką jest nagłośnienie, czyli zabawy przy muzyce! Dla dzieci jest to bardzo fajna niespodzianka. Zabawy z mikrofonem i przy muzyce dzieci także uwielbiają.  Dobra muzyka to wspaniała dodatkowa atrakcja na imprezie urodzinowej.  Czas trwanie imprezy ok. 2 godzin. Koszt zamówienia tej imprezy urodzinowej to 500 zł.

4. Impreza urodzinowe z bańkami mydlanymi. Pokaz olbrzymich baniek mydlanych połączony z zabawą i ciekawymi konkursami z użyciem baniek mydlanych. Czas trwania animacji 0,5 godz. 200 zł, 1 godz. Koszt 300 zł.

5. Urodziny z dmuchaną zjeżdżalnią, czyli wynajęcie mniejszej dmuchanej zjeżdżalni z częścią do skakania i wspinania się, wspaniała atrakcja na urodziny. Wynajem na dzień 500 zł. Wynajem jako atrakcja do dwu godzinnych urodzin 250 zł.

6. Wynajem dużej dmuchanej zjeżdżalni dla dzieci w każdym wieku. Rozmiar zjeżdżalni 6x8x6 m. Wynajem do 8 godz. koszt  900 zł

7. Wizyta Tygryska z Kubusia Puchatka, Tygrysek może przyjść na chwilę, by np. dzieci mogły zrobić sobie z Tygryskiem wspólne zdjęcia, koszt 100 zł przy zamówieniu jednej z opcji urodzin powyżej. Tygrysek jest wtedy z dziećmi 20-30 min. Tygrysek może zostać dłużej na imprezie, ok 1 godz, koszt 200 zł już bez zamówienia innych atrakcji.

Dojazd poza Poznań 1 zł/1 km.

Polecamy także urodziny tematyczne z księżniczką, wróżką, piratem, Indianinem, Batmanem- ceny za organizację urodzin jak powyżej. Serdecznie zapraszamy.