Klaun

Klaun na urodziny dziecka

Na urodzinach fajną niespodziankę dla dzieci stanowi klaun. Bardzo dużo dzieci uwielbia zabawy z klaunem, gdyż wiedzą, że z nim można się na imprezie urodzinowej porządnie wyszaleć. Urodziny z klaunem są wesołe i pełne niezapomnianych przygód. W ofercie firmy Arteventy na terenie Poznania i Wielkopolski działa głównie klaun Apsik, lecz jeśli jest zajęty danego dnia to firma oferuje także innych sprawdzonych klaunów z duszą artysty. Prosimy nie mylić klauna z animatorami. Jest między nimi duża różnica. Urodziny z klaunem  są połączeniem dobrej zabawy i animacji z występem artystycznym i takie urodziny niewątpliwie są jedynymi w swoim rodzaju.

Osobiście od klauna Apsik:

Na urodziny dziecka mogę zaoferować kilka wariantów programu animacji. Najczęściej urodziny przeplatane są animacjami przedstawionymi poniżej. Każdy z programów jest w pełni profesjonalny, na wesoło, sprawiający, że urodziny są na pewno udane i niezapomniane. We wszystkich animacjach znajduje się dużo klaunady, czyli prawdziwych klaunowych śmiesznych wygłupów. Oferta dla grupy do 10-20 dzieci. Na każdej imprezie mam małe nagłośnienie, czyli kolumna, muzyka i mikrofon, co stanowi dla dzieci dodatkową atrakcję, gdy mogą np. zaśpiewać przez mikrofon. :) Koszt programu urodzinowego to 300 – 500 zł . Dłuższe i bardziej rozbudowane urodziny z klaunem Apsik w zależności od programu na urodziny, zamawianych atrakcji, długości, oraz okresu w jakim zamawiana jest impreza urodzinowa są cenie od 600 do 1200 zł.

1. krótki program artystyczny, może być przygotowany pod indywidualne zainteresowania solenizanta. Tutaj potrzebuję kilka informacji o solenizancie, co lubi, co go interesuje itp. W tym mini skecz z udziałem kilku dzieci i solenizanta +kilka śmiesznych konkursów.

2. sztuczki magiczne i iluzjonistyczne na wesoło, oraz pokazy ciekawych eksperymentów zadziwiających dzieci +kilka śmiesznych konkursów

3. skręcanie z balonikowych rurek przeróżnych figur, wszystkich możliwych zwierząt, kwiatków, dla solenizanta olbrzymia balonowa figura +kilka śmiesznych konkursów.

4. bardzo ładne malowanie twarzy z wesołymi żartami podczas rozmowy z każdym dzieckiem, które jest malowane +balonowe zwierzątko dla każdego

5. urodziny z watą cukrową dla każdego, do dwóch wat cukrowych na dziecko przy grupie do 20 dzieci. Robię watę także razem z dziećmi, ( tymi starszymi, którzy chcą ) także dzieci mogą zrobić swoją watę cukrową pod moją opiekę. Jest to niesamowite dla dzieci przeżycie.

6. urodziny z dmuchaną zjeżdżalnią, którą można bez problemu rozstawić w salce. Dzieci mają wyśmienitą zabawę skacząc i zjeżdżając na dmuchanej zjeżdżalni. Na zamówienie może być dodatkowo druga zjeżdżalnia, lub zamek do skakania. Koszt to dodatkowe 200 zł.

7. Urodziny połączone z zabawą z wielkimi bańkami mydlanymi, które są duuuużo większe niż dzieci. Dzieci wraz ze mną i same robią olbrzymie bańki mydlane.

Poniżej znajdują się linki gdzie można zobaczyć jak wyglądają urodziny i inne imprezy:

urodziny z klaunem Apsik 1

urodziny z klaunem Apisk 2

urodziny z klaunem Apsik 3

urodziny z klaunem Apsik 4 

Serdecznie zapraszamy.